اردیبهشت عزیز...

سلام

هی من میگم سال 94 سال خیلی خوبیه هی بعضی ها میرن تو فاز غم و ناراحتی و... که ای بابا اینم مثل بقیه ی سالها.

باز اردیبهشت عزیزم از راه رسید که هی من هلاک آب و هوا و زمین و درخت و دیوار و ... و همه چی شم.

حالا فکر کنین که اردیبهشت این قلب تپنده ی بهار با ماه رجب هم یکی شه!

حالا باز فکر کنین که ماه رجب با دوشنبه هم شروع شه.

این همه نشونی واسه این سال خوب.

از شب عید که حقوق و عیدی و پاداش و متعلقات و ریختن من هرجا میرم کارت میکشم و با خودم قرار گذاشتم که موجودی نمیگیرم و حساب و کتاب هم نمیکنم تا وقتی بگه موجودی کافی نیست.

از همون موقع هم کلی خرید و جریمه و قرض و .... پیش اومد.

دیروز جای دوستان خالی رفته بودیم پارک ساحلی آفتاب. من و مامانم و خواهرام و دختر خواهرم.

کلی خوش گذروندیم.

تو راه برگشت مادر محترم فرمودن بریم گوشت شترمرغ تازه بخریم. من کلی به اون موجود طفلی فکر کردم که با چه امیدی داشته زندگی میکرده که بردن کشتنش و اینا و تو همون حین داشتم به کلاغ پیر فکر میکردم که اگه این پست و بخونه چقدر ناراحت میشه.

اما چاره ای نبود زبون بسته رو کشته بودن و ما هم رفتیم بخریم دیگه.

تو مغازه خواهرامم خواستن بخرن اما پول همراهشون نبود من گفتم موجودی میگیرم اگه داشت که بخرین.

اما فکر نکنم 60- 70 بیشتر ته حساب مونده باشه.

طبق قوانین حاکم بر جامعه ی ما و احترام به حقوق مشتری صاحب مغازه کارت و گرفت برد اون پشت!!! موجودی گرفت و از همون پشت اعلام کرد:.....!

من  که گفتم اشتباه میگه داره به ریال میخونه.

بعد که کاغذ و دیدم فهمیدم نه!

 10 - 12 برابر اونچه فکر میکردم تو حسابم بود !

من تو این یه ماه واقعا عین ریگ خرج کردما!

گوشت خریدیم که هیچ بعدش رفتیم یه مانتو و یه پالتو هم خریدم البته به قیمت زیرزمین بازار!

ریا نباشه ختم واقعه هم نیت کردم انجام بدم و جالبه که اونقدر با این وبلاگ و دوستای وبلاگی عجین شدم که دیشب همه ش تو فکر تک تکتون بودم و سوره رو میخوندم.

حالا باز بگین 94 سال بدیه!

 

+++++ امروز تولد خواهر جونمم هست که قراره من ببرمشون شام طرقبه و شام و کیک و تشکیلات! شوهرخواهرمم یه همزن خریده براش چون خواهر من عاشق آشپزی و شیرینی پزی و ایناست با این که کارمنده و واقعا سرش شلوغه! خودشم از هیچی خبر نداره!

+++++این چند روز که پرشین قطع بود خیلی دلم تنگ شد و هی تو دلم دعواش کردم.

 

/ 16 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دختری بنام اُمید!

سلام اردیبهشتتون مبارک رجبتون مبارک التماس دعا :) مگه میشه سال به این قشنگی بد باشه؟ مگه میشه ماه تولد من بد باشه؟! اصلا مگه میشه هم اسم من بگه سال خوبیه و بد باشه؟!!!

دختری بنام اُمید!

راستی تولد خواهرتون هم مبارک ، ان شالله همیشه شاد و سلامت باشن[گل] حتما خیلی گل و مهربون و خوبن؛ آخه ما اردیبهشتی ها کلا تکیم [نیشخند]

پری

تولد خواهرت مبارک عزیزم ایشالله 120 سال عمر با عزت داشته باشن و خوشبخت شن

صبا

عاقا بیا معامله کنیم. تو برو حرم امام رضا، ماه رجب رو هم روزه بگیر واسه من دعا کن. منم می رم دبی در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس عزیزم، برای تو دعا می کنم. چطوره؟

سانیا

میدونم تولد خودت هم نزدیکه . اول تولد خواهرجونت و بعد هم تولد خودت مبارک عزیزم . خوشحالم که سال خوبیه خوشحالم که همه چیز خوبه خوشحالم

oldcrow

[خنثی]اصن پرنده ای که همش بخوره و اندازه یه گاو چاق بشه، بعد نتونه پرواز کنه و گوشتشم خوشمزه باشه رو بااااید خورد! میخواست کلاغ زشتو گوشت تلخ بشه که نخورنش! سال ۹۴ خیلی خوبه، البته در مقایسه با سال های افتضاح قبلی تولد خواهر جانتونم از طرف ما تبریک بگین، انشاءالله سیصدساله بشن. جیبتونم پر پول ایشالا[گل]

حسین

تابستان که می شود دلم شور می زند نکند طعم گیلاس های بازار مرا از خاطرت ببرد میلاد تهرانی

رعنا

سلام مریم خانوم پس تولد اببجی تون بوده مبارکه انشالله همیشه خوب و سربلند باشن و امیدوارم تو این سال خیلی خوب 94 که باور کنید برام ثابت شده است انشالله سال خوبی هست برای شما و خواهر جونیتون و مادرتون همه ی دوستاتون هم خوب خوب خوب باشه ,چی بهتر از زیارت امام رضا؟ اگه خدا بخواد و امام رضا ببخشه و من بی سرو پارو بخواد انشالله تابستون میایم زیارت ,دعا کنید همسایه اما م رضا لطفا ,مرسی مریم خانوم .